Wieża widokowa we Władysławowie

Odwiedzenie wieży widokowej we Władysławowie to ważny cel każdej wycieczki turystycznej do tego miasta. Główną atrakcją tego miejsca jest oczywiście to, że można dzięki niemu obejrzeć całą panoramę Półwyspu Helskiego z jednego miejsca, z odpowiedniej wysokości, aby móc nasycić oczy pięknymi i malowniczymi widokami nadmorskimi.

Wieża widokowa usytuowana we Władysławowie posiada dwa oddzielne tarasy, na których można przyjemnie spędzić czas w gronie rodzinnym oddając się całkowitemu relaksowi. Udanie się do tej wieży może przynieść nam wiele ciekawych przeżyć i na pewno poszerzy naszą wiedzę o tym mieście. Dolny taras znajduje się na wysokości 45 metrów nad poziomem morza, natomiast ten położony na górze jest usytuowany 63 metry nad poziomem morza. Bardzo ważnym atutem tego obiektu jest oczywiście to, że na turystów czekają tutaj lornetki, z których pomocą można oglądać przepiękne widoki, którymi zachwycać można się przez wiele kolejnych dni. Jest to niezapomniana atrakcja turystyczna nie tylko dla starszych osób, ale również dla tych najmłodszych, którzy na własne oczy mogą przekonać się jak wiele do zaoferowania ma miasto nadmorskie, które w dodatku dysponuje dobrą bazą noclegową { ✒ na meteorze}.

Turyści mogą bez problemów skorzystać również z szeroko dostępnych lunet, które pozwalają im obejrzeć okolicę z zupełnie innej perspektywy niż dotychczas. Wiadomo, że podziwianie nadmorskich widoków z lotu ptaka jest dużo bardziej ciekawe niż z poziomu lądu, dlatego turyści chętnie decydują się na wejście na taką wieżę. Ceny biletów na tę atrakcję turystyczną są bardzo przystępne, a z pewnością nie powinny nikogo odstraszyć. Mowa tu o wydatku rzędu 6-15 złotych, na co pozwolić może sobie każda osoba przybywająca do Władysławowa, a wieża widokowa gwarantuje wszystkim zainteresowanym osobom niezwykłe przeżycia i niezapomniane emocje.

Późnym wieczorem wieża jest podświetlona, dzięki czemu turystom nie stanie się żadna krzywda. Jak widać jest to również doskonałe miejsce na romantyczne spacery z drugą połówką, a niejedna osoba postanowiła się na tej wieży oświadczyć swojej ukochanej, dlatego też to miejsce jest tak szczególne dla młodych osób. Warto będąc we Władysławowie przynajmniej na chwilę odwiedzić wieżę widokową. Doskonałe widoki są gwarantowane wszystkim turystom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *